Kto je Martin Staňo?

Martin Staňo

Vítam Vás. Som Martin, online marketing poradca pre malých a stredných podnikateľov, tvorca a zakladateľ Akadémie Online Podnikateľa a online kurzu Revolučné Internet Marketing Stratégie (RIM Stratégie).

Internet Marketing Stratégiám a Online Podnikaniu sa venujem aktívne viac ako 8 rokov.

Vždy som sa zaujímal o to ako riešiť efektívne podnikanie cez internet a v podstate to bolo mojou záľubou.

Postupne som sa dostal ku tomu ako vytvárať efektívne web stránky, vyskúšal rôzne systémy a aplikácie ktoré zjednodušujú a šetria čas online podnikateľom a to od zahraničných až po tie naše Slovenské a České.
Dnes je moja záľuba mojim podnikaním a pomáham i ďalším 🙂

Preto, ak Vás zaujíma, ako môžete zarábať a bohatnúť pomocou internetu, ako môžete aj Vy z Vašej web stránky vyťažiť čo najviac zisku, zostaňte prosím a vyskúšajte rýchlokurz zdarma.

Rodina

Som človek ako každý iný a som otcom dvoch úžasných detí a s mojou drahou manželkou Lenkou si užívame naplno ich výchovu 🙂

Vzdelávanie

Keď som vymýšľal svoje online podnikanie kde sa venujem internetovému marketingu, tvorbe web stránok, online predaju, písaniu textov  a ďalším, nemal som ani “šajnu” o tom, ako napríklad písať texty na web tak, aby nielen dokázali zaujať návštevníka stránok ale aby sa stal z neho doživotný zákazník alebo minimálne aby Vám zanechal na seba kontakt.

Niekoľko rokov som skúšal, testoval, učil sa princípy ktoré dokážu zmeniť návštevníka na opakujúceho sa zákazníka.

Neustále sa vzdelávam od tých najlepších v oblasti osobného rozvoja, online marketingu, psychológie predaja a predaja cez internet.

Momentálne pracujem na tom čo ma baví a popri tom pomáham malým a stredným podnikateľom zvýšiť ich predaje cez internet, som expert na online marketing a taktiež pomáham ľuďom ktorí sa chcú pustiť do internetového sveta a online podnikania.

Verím, že to čo som ja hľadal, skúšal a testoval posledných 8 rokov vy už teraz nemusíte, pretože všetko potrebné čo potrebujete na to aby ste zarábali cez internet postupne zahŕňam do vzdelávacích kurzov, školení a eBook-ov či už voľne prístupných alebo platených.

Čo by som ja dal za to ak by pred cca 10 rokmi boli na internete ucelené informácie v takej podobe a  s takými technológiami ako dnes. Vy sa dnes už nemusíte trápiť s tým ako a čo nastaviť, ako a kde zohnať, kde registrovať, aké aplikácie a ako použiť a veľa veľa informácii, ktoré Vám uľahčím mojimi skúsenosťami ktoré som zozbieral za posledných 8 rokov učenia nielen na internete od najlepších českých, slovenských a svetových online podnikateľov.

Ak si zoberiem seba, tak ešte v mojich 23 rokoch som ani nevedel že niečo také ako online marketing existuje a že pomocou týchto skvelých nástrojov sa dajú zarábať veľké sumy peňazí na internete.

Svoj prvý počítač som si kúpil keď som mal 22 rokov a nevedel som poriadne ani kde sa zapína 🙂  Predsa len som vyučený elektrotechnik.

Podnikanie

Dovoľte mi zopár otázok a niekoľko postrehov.

Vy ešte stále nepodnikáte na internete?

Ak podnikáte alebo chcete podnikať a nie ste v dnešnej dobe na internete, tak prichádzate o zisk ktorý si ani nedokážete predstaviť.

Jednoducho povedané ak nie ste v dnešnej dobe na internete, tak akoby ste ani neexistovali.

Ak si môžete dovoliť v dnešnom rýchlo meniacom sa svete spoliehať sa len na existujúcich partnerov, potom fakt nepotrebujete webovú stránku.

Ale naozaj sa môžete spoliehať len na existujúcich partnerov?

Naozaj nepotrebujete nových klientov?

Naozaj?

Firmy prichádzajú a odchádzajú. Ak aj firmy zostávajú, menia sa ľudia na rozhodujúcich postoch. Dnes jednoducho MUSÍTE byť na Internete, inak o Vás nebudú vedieť.

Rozumiete už, prečo treba byť na webe?

V dnešnej dobe je to už nutnosť!

eBook

Očný skenovač ako ho nazývam alebo Copywriting eBook som vytvoril preto:

  • aby Vám ukázal to o čom ste doteraz možno ani netušili
  • aby ste tieto princípy aplikovali na Vašom webe a mohli tak niekoľko násobne zvýšiť Váš príjem pomocou internetu.

Najlepšie na tom je že nemusíte byť profesionál (copywriter) v písaní textov na web a dokážete tieto veci aplikovať postupne krok za krokom tak, aby Váš web získaval stále väčšiu návštevnosť a začal zarábať. A áno je to práca a budete ju musieť urobiť pokiaľ sa chcete posunúť na vyšší level zárobkov.

 

Vždy som chcel vytvoriť niečo čo pomôže ľuďom. V mojom prípade hovorím o webstránkach, internetovom marketingu a zarábaní online.

Aby všetko bolo jednoduchšie ako to na prvý pohľad vypadá...

Aby každý kto chce zarábať online  mal dostupný návod na to ako to celé krok po kroku zrealizovať, čoho sa držať a čoho sa vyvarovať.

Teraz už viem že pomocou internetu, webstránok, návodov a informácií ktoré vytváram, pomôžem obrovskému počtu ľudí so zarábaním na internete s tým, čo som ja skúmal, hľadal, učil sa od najlepších za posledných viac ako 8 rokov.

Preto verte tomu, že ak robíte alebo podnikáte v niečom čo Vás baví a dáva Vám to zmysel tak ako mne, tak uspejete.
Som presvedčený o tom že cieľom podnikania nemôžu byť len peniaze. Ak sa sústredíte na kvalitné služby a podporu Vašich klientov, tak nikdy nebudete mať problém s peniazmi.

A preto

Ak stále váhate či a ako sa pustiť do zarábania pomocou internetu, NEVÁHAJTE! Internet je dnes súčasťou života ľudí, internet je TRH, internet má neuveriteľnú silu a neuveriteľné možnosti.

 

Verím, že každý môže byť úspešný, ale neverím že každý bude úspešný.

Prajem Vám veľa úspechov!

-Martin Staňo